KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14912071

nr 1491 2071

Ferdinand Boberg

(1860-1946), Sverige

Etsning, Skeppsholmen. Signerad. Bildmått: 21x28 cm, yttermått inklusive ram: 35x44 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 26 september 2022
kl 18:12:02

15/9 14:06:16 1      100 kr
20/9 10:08:04 2      Vinnande bud

  • Tema
  • 26 sep

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Ferdinand Boberg

Läs mer om Ferdinand Boberg